שרון כהן דולה - מטפלת ברפואה סינית, נשים, הריון ולידה, מנחה מוסמכת בקונסטלציה משפחתית מערכתית. - כניעה לתהליך הלידה
מה אני מציעה לך:
לידה כתהליך ריפוי,  סיפור הלידה שלה:

אנחנו מכירות כבר 3 שנים...היא תמיד הגיעה אליי לפני הלידה לטיפול ואז נעלמת.
הלידות שלה לא פשוטות ומורכבות. ובגלל שהיא מטופלת עם קלקסן הלידות מתחילות בהשראה לפני הזמן.
לפני כשבועיים היא התקשרה אליי כדי לקבוע טיפולים, הפעם היא אמרה, אני רוצה לעבוד יחד עם הגוף שלי, אני רוצה חוויה אחרת....
וכך היה נפגשנו והתחלנו לעבוד יחד.
ביום ראשון היא הגיעה עם האיש שלה ובוכה "אני רוצה שתלווי אותי, אני צריכה אותך שם יחד איתי שתחזיקי איתי את כל הדבר הגדול הזה שנקרא לידה...את הביטחון שלי". ולאחר שהיא הניחה את המילים האלו במרחב, משהו השתנה והחלה תנועה אחרת בגוף ובלב.
ביום השני לאחר עבודה משותפת הם נסעו לפרופסור יגל בהדסה הר הצופים בי-ם, על מנת להאריך את המצב ואת התנאים בגוף כדי לקבל החלטה מתי להתחיל את השראת הלידה (קלקסן). בפגישה אתו התבצעה בדיקה נרתיקית. לאחר הבדיקה הוא אמר לה, את מפסיקה קלקסן ואנחנו נכנסים ללידה ביום שלישי/רביעי...ו את ב 2.5 פתיחה עם 50% מחיקה של הצואר, הוא שמח והיא לא הפסיקה להתרגש.
יום רביעי נפגשנו ב 8 בבוקר בבית החולים והחלו מתן פיטוצין לוריד על מנת להתחיל לידה, לאחר כשעה הצירים הצטופפו והיא היתה כאובה. אמרתי לה גם עם הפתיחה אותו הדבר זה לא משנה. מה שמשנה כאן הוא הצוואר, ברגע שהוא ימחק הלידה נכנסת לשלב פעיל ואנחנו כבר נהייה במקום אחר, הרבה ישתנה.
לאחר כ שעתיים היא ביקשה בדיקה. ובבדיקה אותה פתיחה, אבל יש משתנה, צוואר רחם מחוק כ 90%. חזרנו לעבוד עם הכדור ולאחר כחצי שעה ירידת מים...וצירים מתגברים עוד יותר, היא עולה על המיטה כאובה מאוד והיא מפליגה למחוזות אחרים...עוד טילטול ועוד קסם והרבה אהבה, היא אומרת שרוני הוא פה ומתחילה ללחוץ, הפרופסור המיילד עמד מולה לא נגע בה כלל ונתן לה ליילד את עצמה. והמתוקי הגיע ישר לזרועותיה ולליבה.

סוף דבר;
הכנה וחיזוק הגוף והנפש מביאה לכל כך הרבה תנועה רכה ואהבה אל תוך הלידה. היא ידעה מה רצונה, היא ביקשה מרחב בטוח כדי שתוכל להרפות ולהיות בתוך.
היכולת להתמסר ולהישען..."יש לי אותך אני יכולה להישען עלייך, את מחזיקה ואני מתנהלת בבטחה בתוך התנועה הגדולה הזאת שנקראת לידה". מילותיה.
ורצון חשוב היה, היא ביקשה להמעיט בבדיקות נרתיקיות ולתת לגוף לעשות את התהליך הטבעי שהוא יודע.

ואני, אני נפעמת כל פעם מיכולות האישה, תהליך ריפוי עמוק נעשה.
היא ילדה את עצמה מחדש.

כניעה.

הערה: נשים הסובלות מקרישיות יתר בהריון מחוייבות לקחת קלקסן במינונים שונים (כל אישה בהתאם למצבה). פרוטוקל בתי החולים מאפשר המשך הריון עד שבוע 39 - 40 (תלוי במינון הקלקסן) ואז מתחילים בהפעלת לידה. בסיפור המסופר כאן מ. נכנסה אליי לטיפולי דיקור ורפלקסולוגיה ובמקביל צמחים, על מנת להכניס את הגוף לתנאים טובים ללידה. 

 

למידע על ליווי לידה הקליקי כאן
למידע על ליווי לידה עם קרישיות יתר/סכרת/לנל"ק -VBAC


 

אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ולקבוע פגישת הכרות
שרון 052-3748202
ברכות וימים יפים וטובים לך.


 

 
טלפון לקביעת תור: 052-3748202 | מיקום הקליניקה: חולון.
אי מייל : sharonc3010@gmail.com
כל הזכויות שמורות לשרון כהן, התכנים באתר נועדו למידע בלבד ואינו תחליף לייעוץ מומחה או ייעוץ רפואי.